KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14303375
nr 1430 3375
Oidentifierad konstnär. Signerad, 1878, eka. Olja på duk, 32x46, yttermått inklusive ram: 50x64 cm
Kondition: krackeleringar
Utrop:
600 kr
Såld:
250 kr
måndag 8 november 2021
kl 20:36:32
100 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)